KONTAKT POVÍDÁNÍ FOTOGALERIE ÚVOD Daniel Vrbík | osobní stránky
FELLEROVKA NA STUDENO

Už je tomu rok, co jsem přidal článek. Protože to některým lidem přišlo dlouho, tak jsem se rozhodl že zase něco vyplodím. K tomu nahrává fakt, že nemůžu usnout a včera jsem zase po nějaké době lezl s Honzikem. To bývá většinou zážitek na delší dobu, tak půl roku až do konce života.

- zamrzlá krása -

Předpověď počasí pro Českou republiku: Stejně jako v předchozích několika dnech bude i dny následující převládat inverzní počasí, viditelnost zhruba deset metrů, kosa jak z nosa. Upozorňujeme řidiče na namrzající vozovku. Honzik si to vykládá po svém a přesvědčuje mě, že ve dvě hodiny bude svítit slunce. Svítí, patrně ale v Jizerkách, kam jsme pro jistotu nejeli. V návaznosti k tomu, že jsem si zapomněl vzít podvlíkačky a kalhoty už mám přeci jenom takový řídký, Klepu kosu pod Fellerovkou.

- omrzlo -

Ještě než se Honzik dosmeká ke štandu, přimrzá mi ruka k osmě. Pomalu se začínám vžívat do scény z filmu "Obecná škola", kde kluci neměli olizovat zábradlí. Horko těžko se narvu do lezeček i s ponožkami, ale je to prd platné, zima je tak i tak. Po prvních pár metrech poznávám, jaké to je žít bez prstů. Na druhou stranu, držím i věci, které bych za tepla nedržel, protože bych nevěřil, že je udžím. Teď jsem necítil chyty jakýchkoli velikostí, tak lepší neřešit.

- skoro zimní čas -

Nahoře je vyledněno. Honzik přelézá k vlaječce stylem na lachtana - po břiše. Pár vrcholových fotek s namrzlou vlaječkou a fofrem dolů na čaj z termosky. No, moc se nepovedl, co si budeme nalhávat. Ale alespoň hřeje. Zimou už mi zamrzly i soply v nose, tak frčíme dom. Teda Honzik s Maruškou a Amálkou se zastavují v Chrastavě a tak jdu na vlak. Samozřejmě o dvě minuty pozdě. Tak hodina v hale. V Liberci ještě o dvě minuty pozdě na autobus, ale co už, nemůže to vyjít vždycky. Každopádně výlet se povedl, předpokládám, že za rok to bude něco podobného, aspoň bude sranda :)

- vrcholovka -

- to je krása, to je nádhera -

Veškerý obsah na těchto stránkách jsou majetkem autora a jakékoli kopírování či šíření bez jeho souhlasu je v rozporu se zákonem a dobrými mravy.
Rozlišení monitoru při tvorbě: 1280 x 800px.
© Daniel Vrbík, 2010